הגש בקשה לחשבון ספק

כי ספקים למכור מוצרים בשוק שלנו, (CS-Cart) יש לנו לבקש מידע מסוים אודות אותם. לדוגמה, שם החברה ואת התיאור של מוכר יוצגו בפני הלקוחות ומגישים כדי להבחין בין ספקים האחד מהשני; הכתובת משמשת עבור משלוח חישוב של שיעור.

. עם זאת, אנחנו גם לבקש מידע אישי, כגון כמו שם פרטי/האחרון שם, כתובת דוא. אלה נחוצים ליצירת חשבון מנהל המערכת של ספק במערכת שלנו. ספקים לעבוד עם השוק באמצעות חשבונות כאלה. כתובות דוא ל נחוצים כי הם להבחין בין מנהלי אחד מהשני. הכניסה לחנות על-ידי הזנת כתובת הדוא ל שסיפקת פה. שמות נחוצים כי ספק יחיד יכול להיות למספר מנהלים – קל יותר להתמודד עם אחריות ככה.

אנחנו גם לשלוח הקשורות מיילים (כגון הודעות מצב הזמנה, מיילים איפוס הסיסמה ועוד) לכתובת האימייל שסופקה. מסיבה זו אנו צריכים לאחסן את כתובת הדוא ל שלך בזמן שאתה נשאר לקוח שלנו. אם תחליט כי אתה כבר לא מעוניין לעבוד עם שוק שלנו, הייתי רוצה לקבל נתונים אישיים יוסרו ממסד הנתונים שלנו (או אם אתה רוצה לקבל את כל הנתונים האישיים המשויכים לחשבונך שיש לנו), אנא שילחו מייל ל cscart00@gmail.com.

אם אתה מאמין כי הנתונים האישיים שלך יש, נעשה שימוש לרעה, יש לך הזכות להגיש תלונה אצל רשות מפקחת.. אנחנו חייב בתקנות הגנת הנתונים של האיחוד האירופי כללי כדי ליידע אותך על זה נכון; אנחנו לא מתכנן לנצל לרעה את הנתונים שלך.